Auto na lízing

Rozmýšľate nad tým, že by ste zobrali auto na lízing? Myslíte správne! Je to dobrý výber spôsobu financovania vozidla. Už dávno nie je kúpa auta v plnej výške ceny vozidla tým správnym spôsobom financovania auta. Prečo je to tak? V ekonomickom svete existuje inflácia, ktorá má veľký vplyv na hodnotu auta. Ihneď pri kúpe vozidla stráca jeho hodnota o ¼ z celkovej zaplatenej ceny.

Financovať auto môžete spôsobmi:

1.Úver: Je alternatíva pre bežných ľudí, ktorí musia rátať s finančným navýšením, prípadne môžete kúpiť auto bez navýšenia a zaplatíte iba skutočnú cenu vozidla.
Úver sa oplatí podnikateľom, ktorí sú platcami DPH.

2.Finančný lízing: Je pre podnikateľov, ktorí nie sú platcami DPH.

3.Operatívny leasing je pre fyzické osoby a podnikateľov. Je to najčastejšia forma leasingu, kde vozidlo po skončení leasingu môžete odkúpiť. Operatívny leasing je forma prenájmu. Veľmi dobrým odporúčaním je dohodnúť si odkúpnu cenu auta po skončení leasingu.

Spoločnosť ponúka novú formu financovania vozidla ako Kia Select. Tento nový spôsob finančného leasingu, ktorý je vytvoreným pre adaptovanie financovania podľa životných situácii. Máte možnosť splácať vozidlo do dobu 3 rokov a s poslednou navýšenou splátkou a po tejto dobe splácania si môže zákazník vybrať voľbu.
– Ponechať si vozidla
– Vymeniť staré za nové
– Vrátiť vozidlo Kia leasingovej spoločnosti

Výhody financovania:
-Garancia zostatkovej hodnoty
-Nízka mesačná splátka
-Voľba poslednej navýšenej splátky
-Obmena vozidla

Požiadavky:
-Akontácia 20%-40%
-Maximálny ročný najázd 10000-30000km
-Doba splacania 3 roky
-Poslednou navýšenou splátkou sa stávate majiteľom vozidla
-Prípadne vozidlo môžete vrátiť bez doplatku leasingovej spoločnosti po zaplatení 35 splátok, platí len pre spotrebiteľa.
Spoločnosť Kia prišla na trh s novým produktom finančného leasingu, ktorý je prispôsobivý potrebám zákazníka. Myslím, že to správna voľba financovania auta značky Kia. V súčasnosti je auto na lízing veľmi častým získaním motorového vozidla.